kobieta przed zabiegiem kabryskoterapiii

ile kosztuje zabieg karboksyterapii?

Zabieg karboksyterapii polega na wstrzykiwaniu określanej ilości dwutlenku węgla. Powinien być on wykonywany z należytą precyzją przez kosmetologa. W wyniku wykonania tego zabiegu dany obszar śródskórny lub podskórny jest lepiej dotleniony i zaopatrywany w substancjie odżywcze. Po przeprowadzonym zabiegu dwutlenek jest wydalany z organizmu. Korzystając z usług w profesjonalnym gabinecie, gdzie usługi są wykonywane przez specjalistę z użyciem profesjonalnego sprzętu, klient ma pewność bezpieczeństwa. Osoby wrażliwe na ból mogą odczuwać podczas wykonywanego zabiegu lekki dyskomfort. Klient poddanemu zabiegowi może odczuwać m.in. szczypanie podczas iniekcji. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę wystąpienie po zabiegu niewielkich siniaków, a także opuchnięć w miejscu wykonywania zastrzyków. Zabieg ten jest uznawany za stosunkowo krótki. W przypadku takich niewielkich obszarów jak okolice oczu trwa on jedynie kilka nad. Z kolei karboksyterapia wykonywana na dekolcie, czy brzuchu może trwać pół godziny. Zazwyczaj, aby uzyskać pożądany efekt, należy wykonać kilka zabiegów. Zabieg ten może szybko wywołać oczekiwane rezultaty.

Karboksyterapia – zalecenia i przeciwwskazania dotyczące tego zabiegu

Karboksyterapia to zabieg, z którego korzystają osoby zmagające się z różnego rodzaju problemami skórnymi. Korzystają z niego w szczególności osoby zmagające się z rozstępami, cellulitem, a także cieniami pod oczami. Oprócz tego jest on skuteczny w walce z takimi problemami jak nadmierne wypadanie włosów, a także nadmierna ilość tkanki tłuszczowej w określonym miejscu na ciele. Zabieg ten stosuje się również jako formę profilaktyki przeciwstarzeniowej. Dodatkowo Karboksyterapia jest pomocna w przypadku zmagania się z bliznami zarówno pozabiegowymi, jak i potrądzikowymi, wpływając na znaczne zmniejszenie ich widoczności. Choć zabieg ten wywołuje niezwykle korzystne efekty, w niektórych przypadkach istnieją przeciwwskazania przed jego wykonywaniem. Dotyczy to m.in. kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią czy osób zmagających się z ciężkimi chorobami serca, czy nerek, a także płuc. Innymi przeciwskazaniami jest epilepsja, hemofilia, a także obecny trądzik różowaty.

Zabieg karboksyterapii – ile może kosztować?

Koszty zabiegu karboksyteriapii są zróżnicowane i nie można w sposób jednoznaczny określić jego ceny. Wysokość tego rodzaju usługi jest ściśle skorelowana z wielkością obszaru, na którym będzie on przeprowadzany. Najdroższym wariantem będzie zabieg przeprowadzony na dwóch większym partiach ciała jak np.:. Uda oraz kolana. Trzykrotnie niższa cena może dotyczyć zabiegu wykonywanego na policzkach, a także podbródku. Choć koszt jednego zabiegu wynosi 100-300 złotych, to aby uzyskać pożądany efekt, należy przeprowadzić ich co najmniej kilka. Przez to kwota ta może wynosić nawet kilka tysięcy. Dla osób, które pragną skorzystać z wszystkich korzyści związanych z karboksyterapią, lecz nie mają wystarczającej ilości gotówki w danym momencie, idealnym rozwiązaniem będzie kredyt ratalny w Saverium.



Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane